Ziyaretçi Formu

Yorumlar

Değerli ziyaretçilerimiz aşağıda yer alan yorumlar sitemizi ziyaret edenlere aittir. Dilerseniz siz de yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

captcha
Resimde gördüğünüz harfleri yukarıdaki alana giriniz
Form Sonuçları
Form Sonuçları (51)
Ad - Soyad Mesajınız
Burak SAğırkaya son çıkarmış olduğunuz "Pervaneyim Yar" adlı albümünüz yeni elime ulaştı, sesinizde ki derinlik ve virtüöziteniz müziğimizi her kesiminden insana sevdirir nitelikte. Eğitimci, araştırmacı, sanatçı ve halk insanı yönünüzü ayakta alkışlıyorum hocam.
Tolga Toprakçı Üstadım,ben çok geç tanımışım sizi,Ne söylesem az,Akademisyen olmanız yeni Erol parlak'lar yetiştiriyor olmanız gurur verici. Allah sevdiklerinizle,sağlıklı,başarı dolu uzun yıllar versin inşaallah.
İbrahim Canbulat Kıymetli hocam, 'Bitmeyen Ağıt Çanakkale' organizasyonu için öncelikle minnettarlığımı ardından da teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Büyük bir emek ürünü olduğu çok belli bir konserdi. Çanakkale'nin ruhlarda bıraktığı izleri üzerinden bunca yıl geçtikten sonra yeni kuşaklara aktarabilme adına duygu dolu bir geceydi. Başta siz olmak üzere tüm solistlerimize ve tüm müzisyen arkadaşlarımıza ve organizasyonda emeği olan görünmek emektarlara naçizane tebriklerimi iletmek istedim. Çalışmalarınızda üstün başarılar dilerim. Selam ve saygı.
Kerim Karaman Hocam merhabalar, elleriniz, telleriniz,yüreğiniz dert görmesin inşallah. benim gibi "yeni yetme"lere türkülerimizi sevdiriyorsunuz. teşekkürü borç bilirim, sevgiler saygılar.
Abdulkadir ŞENBAHÇE Saygıdeğer hocam Türk halk müziğine katkılarınızdan kazandığınız haklı ödüllerden dolayı tebrik ediyorum. Bir istirhamım olacak 35 yıldır amatörce bağlama çalıyorum. son zamanlarda şelpe tekniğine merak saldım. Ancak kitapçılarda bütün aramalarıma rağmen Bağlama Okulu Schule Method kitabınızı bulamadım. Bu kitabın yeni baskısı yapılacak mı onu öğrenmek istiyorum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
RECEP SÜRER Çok Değerli Arkadaşım Erol Hocam.Biz Tokatta 219.Kısa Dönem Beraber Eğitim Çavuşluğu yaptık.Ben Recep Sürer.Kars doğumluyum.İstanbulda Oturuyorum. MEDYA'DAN BAŞARILARINI TAKİP EDİYORUM.ÇOK SEVİNİYORUM.Böyle değerli Sanatçı-Sanat İnsanı Arkadaşım Olduğu İçin Çok Mutluyum.Başarılarının Devamını Diliyorum.Görüşmek Üzere.SELAMLAR.
hasan şimşek saygıdeğer hocam başarılarınızın devamını diliyorum.Cumhurbaşkanımıza ilettiğiniz öneriniz çok hoşuma gitti inşallah bir müzik üniversitesi kurulur.bu arada memleketiniz eleşkirt'ten sevgi ve selamlar.
Osman DEMİR Değerli hocam içime saz sevgisini işleyen birisi olarak saygılarımı sunuyorum.allah saglık sıhhat versin mutlu ve huzurlu yarınlar dılıyorum.
Cihan uğraş Saygı değer abim tek kelime ile harikasiniz yüreğinize ağzınıza sağlık olsun İNSAALLAH çok beğenerek dinliyorum sizi yalnız tv.de çok göremiyoruz bilgilerinize saygı ve selamlarimla ALLAH'IMA emanet olun
ALPARSLAN AYGÜL Kıymetli Erol PARLAK abim, size abim diyorum çünkü sizi öz abim kadar kıymetli buluyorum. Ben naçizane kulaktan amatör bağlama çalıyorum. Nevşehirli emekli Polis Memuruyum. Büyük ozanımız Neşet Ertaş türkülerini mükemmel üstü yorumlamanızdan dolayı sizi kutluyorum. İnanın eşimle birlikte sizi dinlerken ne kadar samimi ve kalpten, duygusal okuduğunuzu görüyoruz. çünkü okuyuşunuz yüz ifadenize yansıyor. Abi sizi çok seviyoruz Allaha ısmarladık.
Muhammet DEMİR Hocam Merhaba, Sizi ilk dinlediğimde hani kadife gibi sesi var derler ya çok etkilenmiştim. Saz tekniğiniz ise mükemmel. Sonra biyografinizde akademik düzeyde müzikle ilgilendiğinizi görünce hiç şaşırmamıştım. Ayrıca Eleşkirt doğumlu olduğunuzu görünce de Taşlıçaylı bir hemşehriniz olarak büyük bir gurur yaşadım. Başarılarınızın devamını dileriz. Saygılarımla.
Emre Doğrul Sevgili Erol Hocam. Çalışmalarınızı hayranlıkla takip ediyor ve elimden geldiğince bağlama çalışımı geliştirmeye gayret ediyorum. Çok araştırmama rağmen bağlamalarınızı nereden temin ettiğinizi bulamadım. Bu bilgiyi benimle paylaşırsanız çok memnun oluru. İyi günler diliyorum
Kazım EVREN Sn.Hocam; Tesadüfen Youtube sitesinde TRT'de yayınlanan Senfonik Dokunuşlar konserinizden "Avşar Bozlağını" dinledim. Bir parça aslına bağlı kalınarak ancak bu kadar düzgün çalınır. İçerim titredi. Yurdumuzun köklerine inen bu tür çalışmalarınız bizleri sevindiriyor. Saygıyla teşekkür ederim.
İsmail Özer Sevgili Erol Hocam, hem kişiliğiniz hem de sanatınızdan dolayı sizi kutlar verdiğiniz emekler için teşekkür ederim. Şan söhret için her gün takla atanların çoğaldığı günümüzde sizin gibi samimi ve mütevazi sanatçıları bulmak bizi biraz olsun umutlandırıyor ve sevindiriyor. Gelecekte de başarılarıyınızın devamını dilierim. İyiki varsınız! Sevgi ve saygılarımla İsmail Özer
MUSTAFA ESEN sevgili erol hocam yapmış olduğunuz çok önemli çalışmalar için sizi kutlarım.
ismail gençeri Sayın Hocam öncelikle saygılar sunarım.Gerek rahmetli üstad NEŞET ERTAŞ ,IN hayatı ve eserleri gerekse TÜRK HALK MÜZİĞİMİZİN İcrası ve genç neslimize aktarılması için yapmış olduğunuz bütün çalışmalarınızdan dolayı size çok teşekkür ederiz.Size çok minnettarız. Sağlık ve mutluluklar dileriz efendim.
Alper Alpay Erol hocam, Neşet baba için yazdığınız kitabı zevkle , heyecan ile ve her seferinde iki üç sayfada bir şize teşekkür ederek okuyorum. Emeklerinize şağlık yüreğinize sağlık.NEŞET ERTAŞLA KALIN HOŞÇAKALIN EFENDİM. Ruhun şad olsun Neşet Baba.
YÜKSEL MEKECİ Sayın EROL Hocam, sizi büyük bir takdirle takip ediyorum,bu toprakların, anadolu'nun yetiştirdiği örnek bir şahsiyetsiniz. Duruşunuzla, sözlerinizle, çalışmalarınızla, deruni halinizle olması gereken bir ozan bir sanatçı, bir değersiniz,Allah yolunuzu açık etsin, sağlık sıhhat içinde uzun yıllar memleketimize hizmet edesiniz inşaalah
Kadir KILIÇ ustam neşet ertaş kitabınızı okudum.Akedemik olarak çok başarılı bir kitap.son yazdıgınız eserlerden dolayı da ayrıca teşekkür etmeyi bir gereksinim duydum.Sizin gibi eser verenler yok.Teşekkür ederim iyi ki varsınız.Bir gün calı olarak can kulağıyla dinelemek ve hasbihal etmek dilegiyle. Engürüden kadir
metin akkuş merhabalar hocam yenı yıl sağlık mutluluk huzur getirsin sizelere ankaradan metin akkuş saygılar