Ziyaretçi Formu

Yorumlar

Değerli ziyaretçilerimiz aşağıda yer alan yorumlar sitemizi ziyaret edenlere aittir. Dilerseniz siz de yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

captcha
Resimde gördüğünüz harfleri yukarıdaki alana giriniz
Form Sonuçları
Form Sonuçları (51)
Ad - Soyad Mesajınız
Şit YEŞİLYURT Merhaba Hocam. büyük usta Neşet ERTAŞ ile ilgili çıkarmış oldugunuz kitap için kutluyorum. Sizi medyadan ilk tanıdıgım günden beridir takip ediyorum. üslubunuz,tarzınız,duruşunuz,söylemleriniz ile bir gurursunuz. sanatınızı ,naif ve alçakgönüllü tavrınızı mathetmemek hakkaniyetsizlik olur. ülkemizde son yıllarda kaybettiğimiz degerlerimize inat ilk günden beri dimdik katıksız,karışımsız ve öz bir şekilde duruyorsunuz. bu yüzden bunları size yazma gereği hissettim. ne mutlu size, agzınıza,nefesinize ve yüreginize saglık.selam ve saygılarımla. Şit YEŞİLYURT-ANKARA
Kenan ÖZÇELİK Diğer çalışmalarınızla birlikte "Garip Bülbül Neşet Ertaş" için ellerinize sağlık. Kitabın içerdiği bilgilerin değeri ortadadır. Bunun yanında sizin üslubunuz da her türlü takdirin üstündedir. Şaşırdığımı, sevindiğimi, okurken ayrı bir zevk aldığımı belirtmeliyim. Teşekkürler.
Arzu Küçük Merhaba hocam.Sayfanızın yeni güncellemesi çok güzel olmuş. Hayırlı olsun..Saygılarımla..
Adem Gülden Merhabalar, Erol Hocam. Ben çok kıymetli büyüğümüz ve değerimiz, sevgili ozanımız Neşet Ertaş ile ilgili kitap için başta size olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etmek isterim. Gerçekten de kitap için verdiğiniz emek, gösterdiğiniz özen Anadolu'nun bozkırında, yokluğunda yoğurulan insanoğlu insan Neşet Ertaş'a verdiğiniz değeri ve önemi yansıtır nitelikte. Kendi ifadesiyle gönüllerimizin 'hızmatçısı' olan Neşet Ertaş bana göre bizlere gönüllerimizin kapısını aralayan ve insanı insan yapan değerleri hatırlatan bir kılavuz. Hiç kuşkusuz havalandırdığı türkülerle yüreklerimizde yaşıyor, yaşayacak da. Ama sizin bizlere sunduğunuz eser hem bizlerin hem de gelecek kuşakların onu daha iyi anlamasını sağlayacaktır. Elinize, yüreğinize sağlık. Sağlıcakla kalın.
mehmet akgül Erol Hocam yıllardır sizi takip etmekteyim.amatör bir bağlama icracısı ve tutkulu bir halk müziği aşığı olmam buna vesile oldu.bunca yıllık emeğinize ve çabanıza canı gönülden bir teşekkürü kendime borç bildiğim için bu mesajı size yazdım.uzun yıllar yolumuzu aydınalatmaya devam emeniz en büyük arzum.sağlıcakla kalın sevgilerle kalın.
Çağlar YAĞMUR Mrblar Erol Hocam dün çıkarmış olduğunuz son kitap elime ulaştı. GARİP BÜLBÜL' ü genel hatlarıyla incelediğimde şunu gördüm. kitabın kalitesi, notasyonlar, tarihi araştırmalar, alfabetik sıralamalar, arşivleri zorlayan bilgiler ve belgeler en önemlisi de hazırlanış süresi ve de daha bir çok şey... sizin gibi bir ustaya not vermek tabiki haddim değil; ama şunu söylemeden geçemem. siz sazınızı çalarken nasıl notalara o kadar temiz vuruyor, okadar temiz okuyorsanız, aynı titizliği burda da gördüm çok mutlu oldum ve bir kez daha size minnettar kaldım. Neşet Ertaş eserleriyle bu kültüre bir ışık yaktı. siz ise bu ışığı resmettiniz ve bunu yaparken yanan yerleri de gördünüz ve çok zor bir işe ölmeyecek bir eserle karşılık verdiniz. bu anlamda bu ışığı şimdi sizin sayenizde görecek insanlar. yakınınızdaki öğrencilerinizi, meşk ettiğiniz insanları kızkanıyorum doğrusu. kültürel anlamda bu kadar dolu,işinin ehli,titiz ve bir o kadar da alçak gönüllü bir hoca ile olmak ayrıcalık diye düşünüyorum. Neşet ERTAŞ tüm ülkede hayat bulan bir sesti ve herkesi ayrım yapmaksızın kucaklayan bir sanatçıydı. böyle bir kişiliğe sulnulacak en anlamlı hediye bence garip bülbül'dü. size tüm emekleriniz için şükranlarımı sunuyorum. saygılarımla...
MERAL YAMANDAĞ sizi bir ses bir nefes programında tanıdım büyük üstadsınız sizi televizyon da daha sık görmek istiyoruz
Musa ŞAHİN (Yard. Doç. Dr. ) ÇAlışmalarınızı bağlama çalmaya yakın zamanda başlamam neneniyle gorme firsati buldu. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Ancak şelpe 1 ve 2 kitaplarınızı bir turlu bulamiyorum. Bu konuda bir cumle bir yol gosterirseniz sevinirim. Çalışmalarınızın devamını diliyorum.
deniz türkeli hocam televizyon prgramı yapsanızda o güzel bağlamanızla bizi mutlu etseniz
Arife GÖNENCİ Merhaba.Ben 19 yaşında olduğum için sizi biraz geç tanıdım.Size kültürümüzü yaşattığınız için teşekkürlerimi sunarım.Sizin gibi nicelerinin yetişmesi dileğiyle.Esen kalın efendim.
seçkin tutuş merhaba erol hoca,uzun süredir görüşemedik. konservatuara geçtiğini duydum.hayırlı olsun.kaliteli müzisyenlerin işin başına geçmesi çok sevindirici.yeni albüm bekliyoruz hocam lütfen.çok ara oldu.saygılar,sevgiler.
Selçuk Bıyık Sayın hocam bana bu geceyi yaşattığınız için teşekkür ederim. Neşet Ertaş unutulmaz. "Ölen hayvandır Aşıklar ölmez." demiş bozkırın tezenesi. Büyük üstadımıza Allah'tan rahmet diliyorum size saygı ve sevgilerimi sunuyorum
Halis ORHAN Hocam bir ses bir nefes programını zevkle izledim,bu tür programlarda sıkça görmek istiyoruz.ayrıca uzun yıllar sonra özlemde giderdim.selamlar Eleşkirt-Ankaradan yakının kadar aile dostun
Ahmet Tanrıverdi Erol bey Neşet Ertaş 1.Altın Bağlama Ödülünüzü Yürekten Kutlarım Saygılarımla..
Osman SEVİNÇER Erol hocam bağlama tekniği konusunda kitap yazacağınızı duymuştum.Böyle bir çalışmanız varmı?Yoksa lütfen yaşlanmadan kitabınızdan ,bilgilerinizden yararlanalım.Elinize sağlık çok güzel çalışmalarınız var.Selamlar.
Emine Tosun Türküleri sizden dinlemek ,insanın içini titretiyor.Ankara'da konseriniz olursa haberdar olmak isterim
Ali Aydın Türkülerimizi dinlemek ve de sizden dinlemek bir harika.
Arzu Küçük Merhaba hocam.. Altın bağlama ödülünüzü ben de yürekten kutlarken, sizi ekranlarda görmeyi çok özlediğimizi de belirtmek istiyorum. Saygılarımla..
Eyüp AYDIN Merhaba, Ben Neşet ERTAŞ'la ilgili böyle kapsamlı çalışmalar yapan kimseyi görmemiştim. Onun hayatını kaleme alıp akademik açıdan değerinin ortaya konmasını sağladığı için Erol PARLAK hocamıza çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun ondan. Garip Bülbül'ü okuduğumda birçok bilgi edindim ve olaylara bakışım değişti. İyi ki o kitap yazılmış ve iyi ki okumak nasip olmuş. Emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim Erol PARLAK hocam. Allah yolunuzu açık etsin.
Alparslan AYGÜL Kıymetli hocam, ben 48 yaşında Emniyet Teşkilatı mensubu bir dinleyiciniz ve aynı zamanda da amatör olarak bağlama çalmakta olan hayranınızım. Kıymetli hocam Neşet Ertaş ile ilgili yaptığınız çalışmalardan ve onun gün yüzüne çıkmamış türkülerini yeniden yorumlayıp istifademize sunmanızdan dolayı sizi tebrik eder, saygılar sunarım.